Příspěvek
Energetické nápoje školákům do ruky nepatří! Ministr zdraví spolu se zástupci škol, rodičů a měst spouští výzvu k omezení jejich prodeje
PRAHA (22. června 2026) – Pravidelná konzumace energetických nápojů představuje ohrožení zdraví dětí, přispívá k obezitě a poruchám spánku. Organizace Ministr zdraví proto dnes společně s Asociací ředitelů základních škol ČR, Unií rodičů a Národní sítí Zdravých měst spustila veřejnou výzvu požadující...
22. června 2026
Čtěte více